1
Aktualności

Jeden z najbardziej kontrowersyjnych seriali oryginalnych Netflixa nie doczeka się kolejnego sezonu.

Istnieje niewiele produkcji, które w ostatnim czasie tak bardzo poróżniłyby widzów, jak właśnie „Insatiable”. Od premiery głośno komentowanego drugiego sezonu minęły już ponad cztery miesiące, a zamówienie na kolejny sezon wciąż nie było potwierdzone, co zaczęło niepokoić fanów. Jak się okazało, obawy te były słuszne – jedna z gwiazd „Insatiable”, Alyssa Milano, która wciela się w Coralee Armstrong, potwierdziła na Twitterze, że produkcja została skasowana przez Netflixa i nie doczeka się kolejnego sezonu. 

Platforma nie skomentowała jeszcze tej informacji. 

Insatiable

„Insatiable” skupia się na Patty, która po schudnięciu postanawia zemścić się na swoich prześladowcach z młodości. Niegdyś szykanowana z powodu nadwagi, a obecnie wygrywająca konkursy piękności dziewczyna jest w stanie posunąć się do wielu rzeczy, by wymierzyć sprawiedliwość. 

Rozbieżność pomiędzy ocenami krytyków i widzów w serwisie Metacritic jest spora, bo ocenili oni serial na 25/100 oraz 7,9/10. Głównym zarzutem kierowanym w stronę tej produkcji jest brak logiki, żarty wywołujące częściej zażenowanie niż uśmiech oraz nudna fabuła. Jednocześnie docenia się aktorstwo, groteskowość oraz kreacje bohaterów. 

Serial dostępny jest na platformie Netflix. 

źródło: spoilertv.com

Komentarze

(1)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Insatiable

Patty to prześladowana i wyśmiewana w szkole dziewczyna z nadwagą, która dzięki swojej silnej woli staję się prawdziwą, gorącą laską. Postanawia zemścić się na …


Recenzje