Aktualności

Młoda, piękna...i gniewna? Netflix nie zwalnia tempa, zamawiając kolejne produkcje. Platforma udostępniła pierwszą zapowiedź nowej komedii. Czego możemy się spodziewać?

„Insatiable” przedstawi historię Patty, która przez wiele lat zmagała się z prześladowaniem rówieśników z powodu jej nadwagi. Teraz odmieniona dziewczyna pragnie zemsty na prześladowcach. Trafia pod skrzydła zhańbionego prawnika Boba Armstronga, którego prawdziwą pasją są konkursy piękności. On i jego żona Coralee podejmą się przygotowania Patty do udziału w show, nie zdając sobie sprawy z jej żądzy zemsty. 

[AKTUALIZACJA – 19.07] 

Netflix wypuścił oficjalny, pełen zwiastun produkcji:

netflix, debbie ryan, insatiable
Zdjęcie promocyjne

Serial został pierwotnie zamówiony przez stację The CW, jednak jego produkcja nie doszła do skutku. „Insatiable” ma być czarną i pokręconą komedią, która dostarczy widzom wielu wrażeń. Za scenariusz odpowiada Lauren Gussis („Once Upon a Time”, „Dexter”) zaś producentami wykonawczymi są m.in Nina Wass („Shades of Blue”) oraz Ryan Seacrest („Live! With Kelly”). Serial będzie liczyć trzynaście godzinnych odcinków. Netflix opublikował krótką zapowiedź produkcji oraz podzielił się zdjęciami promocyjnymi.

W głównej roli wystąpi Debbie Ryan, która znana jest głównie z produkcji Disney Channel takich jak „Jessie” czy „Bunt FM”. Dallas Roberts („American Crime”, „The Good Wife”) wcieli się w Boba, zaś jako Coralee zobaczymy Alyssę Milano („Charmed”). W obsadzie znaleźli się również m.in Erin Westbrook („Awkward.”), Christopher Gorham („2 Broke Girls”) oraz Irene Choi („Community”).

Serial pojawi się na platformie 10 sierpnia tego roku.

Źródło: Netflix

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.