Aktualności

Mimo niedawnych doniesień od stacji ABC, według których los serialu „Marvel's Inhumans” jest nadal niepewny, wszystko zaczyna wskazywać, że serial został po cichu skasowany. Nie jest to wielkim zaskoczeniem, patrząc na wyniki oglądalności oraz opinie o tej komiksowej adaptacji. Przedstawiciele stacji nie wydali jeszcze oficjalnej informacji na ten temat, jednak zmiany na stronie prasowej ABC sugerują, że nie ujrzymy dalszych przygód królewskiej rodziny.

„Marvel’s Inhumans” to zeszłoroczna adaptacja marvelowskich komiksów o rodzinie królewskiej panującej w Attilanie, mieście na Księżycu zaludnionym przez tytułowych Inhumans. Po zamachu stanu dokonanym przez brata króla, władca wraz z wierną mu rodziną trafiają na Hawaje. Widzowie mogli zobaczyć, jak odnajdują się w tym nowym, nieznanym im wcześniej miejscu. Serial zadebiutował z 2-odcinkową premierą w kinach IMAX, a prawie miesiąc później rozpoczął swoją emisję w telewizji ABC. Po wyświetleniu wersji kinowej (która była krótsza niż telewizyjna) zaczęły napływać negatywne opinie, które utrzymały się do ostatniego odcinka.

Najnowsze doniesienia o kasacji opierają się na zniknięciu jakichkolwiek informacji o serialu na stronie prasowej stacji ABC. Nie można go odnaleźć w żadnym menu ani za pomocą wyszukiwarki, a gdy w adresie przeglądarki próbuje się wejść w adres, który wcześniej był poświęcony serialowi, naszym oczom ukaże się znajomy widok – błąd 404 (nawiązujący do serialu „Lost”):

Marvel's Inhumans, kasacja, strona ABC

 

Ogłoszenie anulowania „Marvel’s Inhumans” nie będzie wielkim zaskoczeniem, gdyż produkcja nie cieszyła się wielkim powodzeniem. Według oficjalnych informacji przekazanych przez stację, los serialu jest nadal niepewny, jednak jak wspomniała niedawno przedstawicielka stacji ABC:

Poziom serialu nie był taki, jakiego byśmy sobie życzyli. Wciąż nie zostały podjęte żadne decyzje, ale mogę otwarcie powiedzieć, że wyniki oglądalności nas nie zadowoliły.

Źródło: spoilertv.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Marvel's Inhumans

Serial wywodzący się z uniwersum stworzonego przez Marvel Comics. Po zbrojnym przewrocie w mieście Atillan na Księżycu rodzina królewska należąca do gatunku Nieludzi …


Recenzje


Aktualności