Aktualności

Stacja NBC zrezygnowała z dalszej produkcji sitcomu „Indebted”. Serial nie cieszył się zbyt dużą popularnością i był kiepsko oceniany przez krytyków.

Składający się z 12 odcinków „Indebted” nie przypadł do gustu widzom. Stąd też decyzja o anulowaniu jego produkcji. Podobny los spotkał komedię „Sunnyside”. 

„Indebted” opowiadał o losach małżeństwa Dave’a i Rebekki Kleinów (w tych rolach Adam Pally i Abby Elliot), których życie wywraca się do góry nogach po przyjeżdzie rodziców mężczyzny – Debbie i Stewa (Fran Drescher oraz Steven Weber). 

indebted, nbc, cast
Bohaterowie „Indebted”

Swojej kontynuacji nie będzie mieć także „Bluff City Law”. Produkcja serialu dramatycznego, którego akcja rozgrywała się w kancelarii prawniczej, zakończyła się na 10 odcinkach. 

Źródło: tvline.com 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Bluff City Law

Memphis w stanie Tennessee. Legendarny prawnik Elijah Strait i jego córka Sydney Keller prowadzą elitarną kancelarię prawniczą, która na co dzień spotyka się z …


Indebted

Kiedy wydaje się, że Dave i Rebecca powoli wracają do „prawdziwego” życia po kilku latach nieprzespanych nocy, okazuje się, że los ma dla nich inne plany. Młode …


Sunnyside

Były radny Nowego Jorku, Garrett Shah, postanawia zacząć pomagać imigrantom, którzy często znajdują się w dosyć nieciekawej sytuacji.