Aktualności

Jak donoszą zagraniczne media, Perry Mattfeld („Shameless”) zagra główną rolę w pilotażowym odcinku „In the Dark” od stacji The CW. Ponadto do obsady dołączą również Brooke Markham („Deidra and Laney Rob a Train”) i Keston John („One Day She'll Darken”).

„In the Dark” to produkcja napisana przez Corinne Kingsbury i wyreżyserowana przez Michaela Showaltera (reżyser, pisarz i producent, który w 2017 roku stworzył mnóstwo hitów, takich jak „The Big Sick”). Cały serial skupia się na Murphy (Perry Mattfeld), młodej kobiecie, która jest niewidoma, a w dodatku została jedynym świadkiem morderstwa jej przyjaciela, Tysona. Kiedy policja nie wierzy jej zeznaniom, Murphy wyrusza wraz ze swoim psem przewodnikiem, Pretzelem, aby znaleźć zabójcę, jednocześnie dbając o swoje barwne życie randkowe i znienawidzoną pracę w Breaking Blind  szkole dla psów przewodników, której właścicielami są jej nadopiekuńczy rodzice.

Perry Mattfeld, In The Dark, The CW, angaż, rola, serial, obsada
Perry Mattfeld

Murphy jest wiecznie niezadowolona i nadużywa alkoholu. Odpycha od siebie każdego, nawet swoją współlokatorkę i najlepszą przyjaciółkę Jess (Brooke Markham). Jess ma rękę do zwierząt, dzięki czemu pracuje jako weterynarz. Ma manię bycia zbyt opiekuńczą wobec Murphy, co czasem powoduje konflikty między nimi.

Brooke Markham, In The Dark, The CW, serial, rola, angaż, obsada
Brooke Markham zagra najlepszą przyjaciółkę Murphy

Z kolei Keston John wcieli się w rolę Darnella, lokalnego handlarza narkotyków. Tyson to jego młodszy kuzyn, który przed śmiercią pracował dla niego. Darnell początkowo nie wierzy w historię o zabójstwie, uważa, że ​​Murphy jest „niechlujną, niewidomą dziewczyną", która wyobraża sobie różne rzeczy  ale kiedy podąża za nią, zaczyna sądzić, że Tyson naprawdę może nie żyć. Nieufny Darnell odmawia pójścia na policję i zeznawania w sprawie Tysona, ale dołącza do Murphy. Stara się jej pomóc w dążeniu do prawdy  w międzyczasie coraz bardziej interesuje się dziewczyną.

Keston John, In the Dark, The CW, serial, angaż, rola, obsada
Keston John

Data premiery serialu nie jest jeszcze znana.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.