Aktualności

Jeśli otrząsnęliście się z szoku po fali kasacji, która miała miejsce w maju, ta wiadomość z pewnością nie poprawi wam humoru. Jak donoszą media, nie doczekamy się kontynuacji historii pięknej złodziejki Maddie w serialu od stacji Bravo „Imposters”.

„Imposters” było utrzymane w konwencji czarnej komedii. Piękna kobieta, Maddie, rozkochuje w sobie mężczyzn i kobiety, by potem porzucać ich z dnia na dzień, przy okazji zabierając ze sobą ich pieniądze.

Serial miał premierę w zeszłym roku i zyskał symaptię widzów, uzyskując na portalu rottentomatoes.com aż 100% w skali świeżości. Za produkcję odpowiadają Paul Adelstein („Girlfriends’ Guide to Divorce”) oraz Adam Brooks („Mozart in the Jungle). Jak donoszą zagraniczne media, nadchodzący finał drugiego sezonu będzie ostatnim odcinekiem serialu. Powodem jest spadek oglądalności, jaki w ostatnim czasie dotknął „Imposters”

imposters,kasacja,2.sezon,bravo
Inbar Lavi jako Maddie

W główną bohaterkę wciela się Inbar Lavi, znana także z „Prison Break”. W „Imposters” partnerowali jej m.in. Rob Heaps (Ezra Bloom), Parker Young (Richard Evans) oraz Marianne Rendón (Jules).

Ostatni odcinek „Imposters” zostanie wyemitowany 7 czerwca

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Imposters

Czarna komedia opowiadająca losy oszustki, która po nawiązaniu bliższych relacji z mężczyznami bądź kobietami ucieka, zabierając ze sobą ich pieniądze.