Aktualności

Netflix zapowiedział nową komedię, w której główną rolę zagra Idris Elba. „Turn Up Charlie” skupi się postaci tytułowego Charliego, który będzie musiał sobie poradzić z całkiem nowymi wyzwaniami w życiu.

„Turn Up Charlie” to komedia, która opowie o Charliem, niezbyt radzącym sobie w życiu DJ-u i wiecznym kawalerze. Trafi mu się niesamowita okazja na zdobycie sławy, lecz by móc z niej skorzystać, będzie musiał zostać opiekunem dla problematycznej córki swojego sławnego przyjaciela. W rolę Charliego wcieli się Idris Elba („The Wire”, „Luther”, „Thor: Ragnarok”). Reszta obsady nie jest jeszcze znana.

Luther, Idris Elba
Kadr z serialu „Luther”

 

Serial będzie składał się z ośmiu półgodzinnych odcinków. Za produkcję odpowiadać będą: Idris Elba, Gary Reich („Vicious”), Tristram Shapeero („Community”), Martin Joyce („Vicious”) i Ana Garanito („In the Long Run”). Scenariuszem zajmą się Laura Neal („My Mad Fat Diary”), Femi Oyeniran i Victoria Asare-Archer („Wolfblood”). Reżyserami zostali Tristram Shapeero i Matt Lipsey („Little Britain”).

Zdjęcia rozpoczną się w maju w Wielkiej Brytanii.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Turn Up Charlie

Idris Elba wciela się w postać wiecznego kawalera i lekkoducha, tytułowego Charliego. Całe jego życie obraca się wokół imprez, na których poza pracą odnajduje sporo …