Aktualności

Stacja Hulu zapowiedziała, że powstanie drugi sezon dla serialu „Future Man”.

Produkcja tworzona przez Hulu całkiem niedawno miała swoją premierę i wielu widzów zastanawiało się, czy będzie kontynuowana.  Serial zadebiutował w listopadzie, a wszystkie jego odcinki mozna było od razu oglądać za pośrednictwem platformy streamingowej stacji. Przedłużenia doczeka się również inny serial produkowany przez Hulu –  „Marvel’s Runaways”.

„Future Man” jest komedią sci-fi skupiającą się na przeciętnym chłopaku z sąsiedztwa, który przez swoje uzależnienie od konkretnej gry komputerowej trafia w sam środek walki o przyszłość gatunku ludzkiego. Wraz z wysłannikami z przyszłości musi zmierzyć się z wrogiem, własnymi słabościami oraz rolą zbawcy. Żadne z tych zadań nie jest proste, szczególnie kiedy motywem przewodnim serialu jest komedia. Podróże przez różne okresy historyczne Stanów Zjednoczonych bywają niebezpieczne, przede wszystkim przez niedopasowanie do nich bohaterów. Twórcy nie mogli odmówić sobie w tym miejscu przyjemności wkomponowania w całość licznych nawiązań do klasyki kina o podróżach w czasie.

Producentami serialu są: Seth Rogen („Sausage Party”), Evan Goldberg („Preacher”), Matt Tolmach („Spider-Man: Homecoming”) oraz James Weaver („The Green Hornet”). Gwiazdą produkcji jest znany z roli Peety w „The Hunger Games” Josh Hutcherson.

Zarówno „Marvel’s Runaways”, o którego przedłużeniu pisaliśmy kilka dni temu na naszym portalu, jak i „Future Man” będą liczyć po 13 odcinków w swoich drugich sezonach. Daty premier nie są znane.

 

Źródło: variety.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Marvel's Runaways

Bohaterami serialu jest szóstka nastolatków, których drogi rozeszły się po śmierci dawnej koleżanki. Po odkryciu prawdy o swoich rodzicach przyjaciele muszą jednak …


Future Man

Josh Futturman, w ciągu dnia dozorca, nocą jeden z najlepszych gamerów na świecie, zostaje rekrutowany przez przybyszów z przyszłości do ocalenia świata przed obcymi.


Aktualności