Aktualności

Produkcja Netflixa, „A Series of Unfortunate Events”, spotkała się z pozytywnym odbiorem widzów, którzy mogą teraz oczekiwać na zamówione dwa sezony. Niedawno zostały ujawnione pierwsze zdjęcia, promujące drugą serię. Jedno jest pewne – Hrabia Olaf nie spocznie, dopóki nie dorwie dzieci.

„A Series of Unfortunate Events” to serial oparty na serii książek Daniela Handlera, który wydał ją pod pseudonimem Lemony Snicket. Historia opowiada o losach rodzeństwa Baudelaire – Wioletki, Klausa i Słoneczka. Rodzice dzieci giną w tajemniczym pożarze, a one zostają zmuszone do ciągłej ucieczki przed Hrabią Olafem, pragnącym zagarnąć majątek sierot.

Pierwszy sezon produkcji Netflixa obejmował cztery książki cyklu, nadchodząca seria zaś skupi się wokół kolejnych pięciu części. Hrabia Olaf (Neil Patrick Harris) zyska silnego sojusznika. W rolę Esmé Squalor wcieli się Lucy Punch. Kobieta ma mieć silną osobowość, z którą Olaf będzie… konkurować. Barry Sonenfeld, producent wykonawczy, w rozmowie dla EW.com opisał krótko nową serię:

 Będzie więcej akcji, a charakter stanie się nieco mroczniejszy i smutniejszy.

 

W drugim sezonie ponownie zobaczymy Malinę Weissman, Louisa Hynesa i Persley Smith jako rodzeństwo Baudelaire’ów oraz Patricka Wartburtona jako narratora opowieści – Lemony’ego Snicketa. Portal EW.com udostępnił promocyjne zdjęcia nowego sezonu.

Dokładna data premiery nie jest znana, jednak wiadomo, że Baudlaire’owie powrócą w 2018 roku.

Źródło: EW.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

A Series of Unfortunate Events

Wioletka, Klaus i Słoneczko po nieoczekiwanej śmierci rodziców mają zostać oddani do najbliższego krewnego, tak jak zostało napisane to w testamencie. Przez pomyłkę …