Aktualności

Finałowy sezon „House of Cards” zadebiutuje na Netflixie już 2 listopada. Tymczasem platforma wypuściła krótką zapowiedź szóstego sezonu, ukazującą rozwiązanie zagadki, która zastanawiała widzów od czasu ogłoszenia odejścia Kevina Spaceya z serialu.

Oskarżenia wobec Kevina Spaceya obiegły w tamtym roku cały świat. Aktor miał dopuścić się napaści seksualnej. W związku z tymi zarzutami grana przez niego postać została usunięta między innymi z oscarowego filmu „All the Money in the World” (polski tytuł „Wszystkie pieniądze świata”). Do przewidzenia było w takim razie, że aktor nie pojawi się w finałowym sezonie „House of Cards”. Teraz już wiemy, jak scenarzyści poradzili sobie z faktem wypisania z serialu jego postaci.

W tej krótkiej zapowiedzi możemy zobaczyć Claire Underwood stojącą nad grobem swojego męża. Śmierć Francisa nie jest dużym zaskoczeniem, ale część widzów już zapowiada, że nie będą oglądać produkcji w obliczu braku głównego bohatera. Jak już wiemy z poprzedniego zwiastuna i zdjęć promocyjnych, to właśnie na postaci Claire skupi się finałowy sezon serialu.

Źródło: Netflix

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

House of Cards

Zostać politykiem może każdy, ale osiągnąć w tej dziedzinie rzeczy wielkie mogą jedynie ludzie silni i bezwzględni. Posiadanie takiej etykietki jest największym …


Aktualności