1
Aktualności

Podczas niedzielnej transmisji oscarowej gali Netflix wypuścił pierwszy teaser finałowej serii „House of Cards”. To krótkie nagranie nie pozostawia wątpliwości, że to wokół Claire Underwood będzie toczyć się główna akcja nowego sezonu.

Materiał zaprezentowany przez Netflixa ukazuje nam spojrzenie na życie w Waszyngtonie bez Franka Underwooda (Kevin Spacey). Główny aktor został usunięty w tamtym roku z obsady „House of Cards” po licznych zarzutach o molestowanie seksualne, które zostały mu postawione.

Była pierwsza dama, a obecnie prezydent Stanów Zjednoczonych, Claire Underwood (Robin Wright), jest teraz najważniejszą osobą w Białym Domu, a odejście Franka wcale nie osłabiło jej pragnienia władzy. Poniżej znajdziecie cały materiał video udostępniony przez platformę streamingową:


W teaserze pojawiła się również informacja o przybliżonej dacie finałowego sezonu. „House of Cards” powróci dopiero jesienią. Ostatnia seria będzie składać się z 8 odcinków.

W nowym sezonie „House of Cards” ponownie pojawią się: Michael Kelly (Doug), Jayne Atkinson (Catherine), Boris McGiver (Tom), Derek Cecil (Seth), Patricia Clarkson (Jane), Campbell Scott (Mark) oraz Constance Zimmer (Janine).

Źródło: screenrant.com / tvline.com

Komentarze

(1)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

  • Mausner
    Mausner

    Dla mnie to spin-off, właściwe HoC zakończyło się wraz z poprzednim sezonem.

Powiązane

Seriale

House of Cards

Zostać politykiem może każdy, ale osiągnąć w tej dziedzinie rzeczy wielkie mogą jedynie ludzie silni i bezwzględni. Posiadanie takiej etykietki jest największym …


Aktualności