Aktualności

Po głośnych doniesieniach na temat oskarżeń wobec Kevina Spacey'ego, gwiazdy serialu „House of Cards”, dalsze losy produkcji przez moment stanęły pod znakiem zapytania. Fani mogą jednak spać spokojnie – powstanie szósty, ostatni sezon serialu, jednak bez Franka Underwooda. Kogo więc zobaczymy w nadchodzącej serii?

„House of Cards” opowiada o kłamstwach i manipulacjach oraz politycznej grze, toczącej się w Stanach Zjednoczonych. Serial powstał na podstawie powieści Michaela Dobbsa o tym samym tytule.

Produkcja od początku swojej emisji jest jedną ze sztandarowych pozycji w ofercie Netflixa. Gdy kilka miesięcy temu prace na planie szóstego sezonu zostały wstrzymane z uwagi na oskarżenia dotyczącego jednego z głównych aktorów, Kevina Spacey'ego –większość fanów „House of Cards” zamarła w trosce o przyszłość serialu. 

Wynikiem szumnej afery na tle seksualnym, Kevin Spacey został zwolniony z produkcji, a jego postać – Frank Underwood, wypisana ze scenariusza szóstej, finałowej serii. Ale na brak obecności Underwooda nie będziemy mogli narzekać – rolę polityka przejmie Claire, jego żona; to na niej w głównym stopniu będzie się opierać kolejny sezon „House of Cards”. Oprócz niej w kolejnej serii ponownie zobaczymy Michaela Kelly’ego (Doug), Jayne Atkinson (Catherine), Dereka Cecila (Mark) oraz Borisa McGivera (Tom). Zobaczymy również postacie, które dołączyły do produkcji w piątym sezonie – Patricię Clarkson (Jane) oraz Campbella Scotta (Mark).

W polityczna grę zostaną wplątani także nowi bohaterzy. Do obsady „House of Cards” dołączyli Diane Lane („Justice League”, „Paris Can Wait”) oraz Gregi Kinnear („Little Miss Sunshine”, „Modern Family”). Producenci nie chcą zdradzać szczegółów dotyczących ról, w które się wcielą. Wiadomo jedynie, że aktorzy zagrają rodzeństwo.

House of Cards, obsada, casting, 6 sezon, Greg Kinnear, Diane Lane, Constance Zimmer

Greg Kinnear

Największym zaskoczeniem dotyczącym nadchodzącego sezonu ma być powrót do obsady Constance Zimmer. Aktorka powróci jako Janine Skorsky, którą widzowie ostatni raz mieli przyjemność widzieć w czwartym sezonie. Jaką rolę odegra kobieta? Tego dopiero się dowiemy. Scenarzyści jednak obiecują, że Janine stanowi ważny punkt fabularny w finałowej serii. 

Dokładna data premiery szóstego sezonu nie jest jeszcze znana.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

House of Cards

Zostać politykiem może każdy, ale osiągnąć w tej dziedzinie rzeczy wielkie mogą jedynie ludzie silni i bezwzględni. Posiadanie takiej etykietki jest największym …


Aktualności