Aktualności

Od jakiegoś czasu informujemy o postępach w produkcji serialowej wersji „His Dark Materials”. Teraz możemy obejrzeć kolejny teaser.

Na podstawie opublikowanego zwiastuna możemy śmiało stwierdzić, że produkcja zapowiada się bardzo dobrze. Strona wizualna prezentuje się wręcz wyśmienicie. Możemy też przyjrzeć się kreacjom stworzonym przez nowych aktorów. Pozostaje nam czekać na pierwszy odcinek. Data premiery nie jest jeszcze znana.

„His Dark Materials” skupia się na dwóch równoległych wymiarach, w których żyją Lyra Belacq oraz Will Parry. W trylogii występuje wiele unikatowych, fantastycznych elementów świata przedstawionego, takich jak pancerne niedźwiedzie czy dajmony (dusze pod postacią zwierzęcia, obrazujące charakter właściciela). To jedna z najpopularniejszych książek science fiction dla dzieci i młodzieży. W serialu wystąpią m.in. James McAvoy (seria „X-Men”), Clarke Peters („Three Billboards Outside Ebbing, Missouri”), Ruth Wilson („The Affair”) czy Lin-Manuel Miranda (musical „Hamilton”). 

Źródło: HBO

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności