Aktualności

Wydawnictwo Egmont zdecydowało się wydać książkę na podstawie komiksu Luke’a Pearsona oraz animacji platformy Netflix. Mowa oczywiście o „Hildzie”.

Już 30 stycznia będziemy mogli kupić książkę pt. „Hilda i Ukryjcy”. Jest to dobra pozycja dla dzieci, jak i dla fanów serialu Netflixa. Na stronie wydawnictwa Egmont możecie ją nabyć przedpremierowo w niższej cenie.

Poznajcie Hildę – badaczkę, poszukiwaczkę przygód, oddaną rysowniczkę i przyjaciółkę wszystkich stworzeń w dolinie! No… prawie wszystkich…

 

Dołącz do naszej ukochanej bohaterki, której przyjdzie spotkać się po raz pierwszy z trollem, negocjować pokój z pewnymi niezwykle drobiazgowymi elfami oraz szukać rozwiązania zagadki olbrzyma, który pojawia się tylko o północy. Niezwykłe przygody i niesamowite istoty to awanturnicza codzienność Hildy… Co się jednak stanie, gdy będzie musiała zamieszkać w Trollbergu, z dala od swojej ukochanej dziczy? 

Koniecznie zobaczcie na Netfliksie serial o przygodach Hildy!

egmont, ksiazka, hilda, hilda i ukryjcy, luke pearson, netflix
Fragment książki udostępniony przez wydawnictwo Egmont
egmont, ksiazka, hilda, hilda i ukryjcy, luke pearson, netflix
Fragment książki udostępniony przez wydawnictwo Egmont

Serial oparty na komiksach autorstwa Luke'a Pearsona o tym samym tytule. Hilda to niezwykle dzielna, niebieskowłosa dziewczyna, która wraz ze swoim lisojeleniem Twigiem wybiera się w podróź do miasta Trolberg, gdzie napotyka wiele niebezpiecznych, dziwnych stworzeń.

„Hilda” jest dostępna na platformie Netflix.

Źródło: informacja prasowa

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Hilda

Serial oparty na komiksach autorstwa Luke'a Pearsona o tym samym tytule. Hilda to niezwykle dzielna, niebieskowłosa dziewczyna, która wraz ze swoim lisem Twig wybiera …


Aktualności