Aktualności

Sequel „Lizzie McGuire” wydaje się być produkcją wyjątkowo pechową, a obecnie nawet nie wiadomo, czy w ogóle dojdzie do jego premiery. Hilary Duff, aktorka odgrywająca rolę tytułowej Lizzie, znalazła sposób, by uratować produkcję.

Na początku tego roku internet obiegła informacja o wstrzymaniu prac nad serialem, czego przyczyną było nieporozumienie między showrunnerką Terri Minsky i Disneyem. Jak okazało się kilka dni temu, nieporozumienie to dotyczyło tonu produkcji i ograniczeń wiekowych, które chciała narzucić korporacja, na co nie mogła się zgodzić Minsky. Twórczyni „Lizzie” chciała stworzyć wersję dojrzalszą i poruszającą problemy typowe dla dorosłych, co nie byłoby jednak zgodne z tym, jak mają wygladać oryginalne produkcje Disney+, dostosowane do dziecięcych odbiorców. 

Niedawno również do mediów trafiła wiadomość o przeniesieniu serialowego spin-offu filmu „Love, Simon” na platformę Hulu, ponieważ produkcja ma poruszać poważniejsze tematy, nieodpowiednie dla najmłodszych, takie jak seks czy alkohol. Rozwiązanie, jakie znaleziono dla „Love, Victor”, byłoby więc idealną opcją dla rebootu „Lizzie McGuire” i to właśnie o zmianę platformy, na której miałaby znaleźć się produkcja, prosi Hilary Duff, odgrywająca postać Lizzie. 

Lizzie McGuire, Disney+

Aktorka zamieściła na Instagramie oświadczenie, w którym prosi władze Disneya o zrozumienie, że serial o 30-latce dostosowany do widzów poniżej 13 roku życia będzie nierealistyczny: 

Nie zrobiłabym nikomu przysługi, jeśli ograniczyłabym realia życia 30-latki do ram PG-13. To ważne dla mnie, by kolejny rozdział w życiu Lizzie był równie realny, jak jej nastoletnie doświadczenia. Moim marzeniem jest, by Disney pozwolił nam przenieść serial do Hulu, dzięki czemu znów mogłabym ożywić tą cudowną postać. 

W sequelu mamy znów śledzić losy Lizzie, tym razem już jako nie nastolatki, ale dorosłej mieszkanki Nowego Jorku. Serial ma ukazywać realia życia trzydziestolatki, która wraz z pomocą dawnych i nowych przyjaciół, a także rodziny, będzie doświadczać problemów typowych dla jej wieku. 

Premiera serialu początkowo zapowiedziana była jeszcze na ten rok, jednak przez problemy w produkcji data ta może ulec zmianie. 

źródło: variety.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale


Aktualności