Aktualności

Okazuje się, że dwie komedie produkcji HBO nie zakończą się na drugim sezonie. Stacja oficjalnie poinformowała, że wielbiciele tych seriali doczekają się ich kontynuacji.

„High Maintenance” jest komedią opowiadającą o Guyu – dilerze marihuany, który staje sie pewnego rodzaju terapeutą dla swoich potencjalnych klientów. Pomysładowcami serialu byli Katja Blichfeld i Ben Sinclair. Początkowo był emitowany na platformie Vimeo, jednak po jakimś czasie HBO zdecydowało się go przejąć.

Z kolei „Crashing” skupia się na komiku, który przyłapuje swoją żonę na zdradzie. Bohater decyduje się nocować u swoich przyjaciół i odkrywa, jakie są wady i zalety jego aktualnej pracy. Twórcą serialu jest Pete Holmes, odgrywający również główną rolę.

Crashing, HBO, Sezon 3, High Maintenance, przedłużenie
Kadr z serialu „Crashing”

Według portalu Metacritic obydwa seriale oceniono kolejno na 6,2 i 6,8. Oznacza to, że zostały przyjęte raczej średnio i uznane za przeciętne. Mimo to stacja jest najwyraźniej zadowolona z wyniku obu produkcji – tym samym zarówno „High Maintenance”, jak i „Crashing” doczekają się kolejnej, trzeciej serii. 

Obydwa seriale są emitowane w telewizji HBO i dostępne na platformie HBO GO.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Crashing

Fabuła skupia się na komiku, który przyłapuje swoją żonę na zdradzie. Bohater decyduje się nocować u swoich przyjaciół i odkrywa, jakie są wady i zalety jego aktualnej …