Aktualności

Obecnie emitowany siódmy sezon „Once Upon a Time” przedstawia nam losy dorosłego Henry'ego Millsa. Z tego względu większość bohaterów znana z poprzednich serii została „zastąpiona” przez zupełnie nowe postacie. Okazuje się, że pod koniec serialu jeszcze raz zobaczymy Jareda Gilmore'a, który wcielał się w Henry'ego w sezonach 1-6.

Twórcy serialu poinformowali, że aktor pojawi się w 20. odcinku siódmego sezonu. Zobaczymy młodego Henry’ego we flashbacku przedstawiającym jego relacje z Reginą – adopcyjną matką.

Czy na koniec baśniowej opowieści możemy spodziewać się powrotu m.in. Jennifer Morrison (Emma Swan)? Scenarzyści nie dają jednoznacznej odpowiedzi. Jeden z nich, Adam Horowitz, powiedział:

Nikt nie został jeszcze potwierdzony, ale powiemy Wam, że mamy nadzieję ujrzeć wiele znajomych nam twarzy.

Z kolei Edward Kitsis dodał:

Jest otwarte zaproszenie dla każdego aktora, który wystąpił w serialu. Zobaczymy, kto będzie dostepny. Nie słyszałem, żeby Jennifer Morrison powróciła na ostatni klaps. Jej powrót nie został potwierdzony.

Once Upon a Time, Dawno dawno temu, serial, ABC, sezon 7, finał, ostatni sezon, Emma Swan, Henry Mills, Kapitan Hak, Captain Hook, Andrew J. West, Jennifer Morrison, Colin O'Donoghue, Jared Gilmore
Kadr z serialu. Od lewej: Andrew J. West, Jennifer Morrison, Colin O'Donoghue

Produkcja opowiada o doskonale nam znanych baśniowych postaciach, którym przyszło żyć w prawdziwym świecie. Możemy zapoznać się z historią Królewny Śnieżki, Złej Czarownicy, Kapitana Haka, Czerwonego Kapturka, a nawet Piotrusia Pana. Główną bohaterką jest Emma Swan – córka Śnieżki i Księcia. Mieszka w dużym mieście, nie zdając sobie sprawy ze swojego pochodzenia. Jej los się odmienia, kiedy w dniu 28. urodzin przychodzi do niej pewien chłopiec.

Serial początkowo cieszył się ogromną popularnością i zyskał dobrą opinię wśród widzów. Z czasem niestety oceny zaczęły spadać, jednakże niektóre aspekty produkcji nadal trzymały poziom. Bieżący sezon opowiada historię dorosłego już Henry’ego Millsa, która łudząco przypomina przygody jego matki. 

Sześć sezonów jest dostępnych na platformie Netflix. Siódmy, ostatni sezon można obejrzeć tylko w stacji ABC. Już w tę sobotę „Once Upon a Time” powraca po przerwie midsezonowej.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Once Upon a Time

W dniu 28 urodzin do drzwi Emmy puka pewien chłopiec. Dzięki niemu kobieta trafia do niewielkiego miasteczka Storybrooke, gdzie postacie z bajek i baśni istnieją …


Aktualności