Aktualności

Helena Bonham Carter jest aktorką, której nie trzeba przedstawiać. Ma na koncie wiele niesamowitych kreacji – a wkrótce do tego grona może dołączyć kolejna. Wiele wskazuje na to, że trwają ostatnie rozmowy dotyczące angażu w trzecim sezonie „The Crown”.

„The Crown” opowiada o losach królowej Elżbiety II. Serial ukazuje kulisy panowania monarchini oraz wydarzenia, które wpłynęły na kształtowanie się historii Wielkiej Brytanii. 

Serial powstał na motywach sztuki Petera Morgana. Produkcja spotkała się z pozytywnym odbiorem zarówno krytyków, jak i widzów; trwają już przygotowania do trzeciego i czwartego sezonu, chociaż nie zostały jeszcze oficjalnie zamówione. Twórcy planują przeskok w czasie, stąd zmiany w obsadzie. Jak pisaliśmy w październiku, w rolę starszej Elżbiety wcieli się Olivia Colman („The Night Manager”). Helena Bonham Carter prowadzi zaś ostatnie rozmowy i prawdopodobne jest, że to ona zagra księżniczkę Małgorzatę w kolejnych seriach, tym samym zastępując Vanessę Kirby.

Helena Bonham Carter jest znana z takich filmów jak seria „Harry Potter”, „Alice in Wonderland” czy „The King’s Speech”. Ostateczne informacje dotyczące angażu aktorki w „The Crown” powinny pojawić się już wkrótce.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Crown

Królowa Elżbieta jest symbolem Anglii i autorytetem. Akcja serialu opisującego jej losy rozpoczyna się w roku 1947 – podczas przygotowań do ślubu z księciem Filipem. …