Aktualności

Parmount Network przekazało w swoim ostatnim oświadczeniu bardzo smutną wiadomość – premiera serialu „Heathers”, która zaplanowana była na 7 marca, zostanie przeniesiona z powodu tragedii, która wydarzyła się na Florydzie.

Do krwawej strzelaniny doszło w amerykańskiej szkole Marjory Stoneman Douglas High w Parkland. Sprawcą ataku okazał się 19-letni Nikolas Cruz, były uczeń szkoły, który zabił 17 osób, a kilkanaście poważnie ranił. W oświadczeniu Paramount Network oznajmiło:

„Heathers” to komedia, która podejmuje twórcze ryzyko w radzeniu sobie z wieloma trudnymi tematami, takimi jak własna tożsamość, rasa i status społeczny. Chociaż stoimy mocno za serią, w świetle ostatnich tragicznych wydarzeń na Florydzie, jako wyraz szacunku wobec ofiar, ich rodzin i bliskich, uważamy, że właściwe będzie opóźnienie premiery do końca tego roku.

 

„Heathers” to nowa wersja czarnej komedii o tym samym tytule z 1988 roku. Heather Chandler jest znienawidzoną szkolną gwiazdą, która swoją sławę zawdzięcza zastraszaniu i manipulacji. Kiedy jednak w szkole pojawia się nowy uczeń z mrocznymi tajemnicami, zabójcza gra dopiero się rozpoczyna.

 

W głównych rolach wystąpić mają Brendan Scannell („Where You Are”), Jasmine Matthews („Blue Bloods”), Melanie Field („The Tap”), James Scully („Quantico”) i Grace Victoria Cox („Under the Dome”). Twórcą komedii jest Jason A. Miccalef, producentem Keith Raskin, a producentami wykonawczymi zostali Gary Lucchesi, Josh McGuire i Trevor Engelson

Nowa data premiery serialu nie jest jeszcze znana, jednak będzie to prawdopodobnie końcówka 2018 roku.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Heathers

Kolorowa wersja czarnej komedii o tym samym tytule z 1988 roku. Heather Chandler jest znienawidzoną szkolną gwiazdą, która swoją sławę zawdzięcza zastraszaniu i …