Aktualności

Jakiś czas temu informowaliśmy, że premiera „Heathers” była kilkukrotnie przesuwana (m.in. ze względu na strzelaninę na Florydzie). Później okazało się, że stacja Paramount Network zrezygnowała z emisji serialu; powodem miała być zbyt kontrowersyjna tematyka. Istniała jednak nadzieja, że inna stacja przejmie tę produkcję. Czy się udało? Mamy odpowiedź.

„Heathers” jest serialowym rebootem filmu z 1988 roku o tym samym tytule. Pierwszy sezon miał opowiedzieć o Heather Chandler, która jest znienawidzoną szkolną gwiazdą. Swoją sławę zawdzięcza zastraszaniu i manipulacji. Kiedy jednak w szkole pojawia się nowy uczeń z mrocznymi tajemnicami, zabójcza gra dopiero się rozpoczyna.

Okazuje się, że platforma streamingowa HBO GO udostępni pierwszy sezon serialu. Premiera 11 lipca. We wrześniu serial dodatkowo trafi do kablówki HBO.

Paramount Network, Heathers, HBO GO,
Kadr z serialu „Heathers”

Warto zauważyć, że wciąż nie ma żadnych informacji na temat emisji „Heathers” w Stanach Zjednoczonych. HBO GO jest pierwszym oficjalnym dystrybutorem produkcji. 

Źródło: informacje prasowe

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Heathers

Kolorowa wersja czarnej komedii o tym samym tytule z 1988 roku. Heather Chandler jest znienawidzoną szkolną gwiazdą, która swoją sławę zawdzięcza zastraszaniu i …


Aktualności