Aktualności

Po dłuższej chwili oczekiwania Paramount Network w końcu ogłosiło nową datę premiery swojej nadchodzącej produkcji „Heathers”. Czarna komedia zadebiutuje już 10 lipca bieżącego roku.

Planowana na 7 marca 2018 roku premiera „Heathers” została przełożona z powodu tragicznej strzelaniny w szkole w Parkland na Florydzie. W oświadczeniu Paramount Network stwierdziło, że serial jest komedią satyryczną, poruszającą trudne tematy, takie jak nietolerancja, odmienność rasowa oraz przemoc i pomimo tego, że był już gotowy, w świetle tamtych zdarzeń i z szacunku dla rodzin i bliskich ofiar, opóźnienie premiery było rzeczą jak najbardziej słuszną. 

„Heathers” to reboot czarnej komedii Daniela Watersa o tym samym tytule z 1988 roku. Heather Chandler jest znienawidzoną szkolną gwiazdą, która swoją sławę zawdzięcza zastraszaniu i manipulacji. Kiedy jednak w szkole pojawia się nowy uczeń z mrocznymi tajemnicami, życie grzecznej dziewczyny, Veroniki Sawyer, obróci się o sto osiemdziesiąt stopni. Nikt nie wie, że zabójcza gra dopiero się rozpocznie.

 

W głównych rolach występują: Brendan Scannell („Where You Are”), Jasmine Matthews („Blue Bloods”), Melanie Field („The Tap”), James Scully („Quantico”), Grace Victoria Cox („Under the Dome”), Selma Blair („Cruel Intentions”), Kurt Fuller („Supernatural”), Jamie Kaler („The Wicked”), Wallace Langham („Litttle Miss Sunshine”), Drew Droege („You’re Killing Me”), Travis Schuldt („Scrubs”) i Deanna Cheng („Marry Me”).

Twórcą komedii jest Jason A. Miccalef, producentem Keith Raskin, a producentami wykonawczymi zostali Gary Lucchesi, Josh McGuire i Trevor Engelson.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Heathers

Kolorowa wersja czarnej komedii o tym samym tytule z 1988 roku. Heather Chandler jest znienawidzoną szkolną gwiazdą, która swoją sławę zawdzięcza zastraszaniu i …


Aktualności