Aktualności

Stacja HBO opublikowała najnowszy teaser w którym możemy zobaczyć krótki fragment nowego sezonu „Game of Thrones”, „Big Little Lies” oraz pierwsze spojrzenie na „Watchmen”. Nie zabrakło też innych produkcji.

Mimo że w teaserze ukazano kilka seriali, to najwięcej szumu wywołał fragment najnowszego „Game of Thrones”. Widzimy w nim Jona Snowa i Daenerys przybywających do Winterfell i witających się z Sansą. Dodatkowo zobaczyliśmy też pierwsze ujęcie drugiego sezonu „Big Little Lies”. Możemy na nim zobaczyć po raz pierwszy Meryl Streep, której bohaterka chce się dowiedzieć, co się stało z jej synem w nocy, kiedy zginął. Nie zabrakło też pierwszych scen z „Watchmen”. Wygląda na to, że w tym roku Netflix będzie miał sporą konkurencję.

W teaserze widzimy również inne seriale, takie jak „True Detective” czy „Euphoria”. Zdecydowanie jest w czym wybierać. Pozostało nam jedynie zaprosić was do obejrzenia powyższego filmiku.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Game of Thrones

Adaptacja sagi George'a R.R. Martina. Kilka rodzin szlacheckich walczy o panowanie nad ziemiami krainy Westeros. Spiski oraz zbrodnie są na porządku dziennym.


True Detective

Serial kryminalny opisujący nietypowe zbrodnie oraz ich rozwiązania. Każdy sezon opowiada inną historię. Seria pierwsza opiera się na losach dwóch detektywów pracujących …


Big Little Lies

Kiedy Jane Chapman razem z synem zjawia się w nadmorskim miasteczku Mandaray, wszystko wydaje się być w porządku. Nowe życie w nowym miejscu miało okazać się oczyszczające. …Aktualności