Aktualności

HBO wyraźnie dało do zrozumienia, że historia przedstawiona w „Game of Thrones” definitywnie zakończy się wraz z finałowym sezonem i nie ma szans na ewentualny reboot produkcji.

Fani GoT na całym świecie jeszcze nie doczekali się finałowego sezonu ich ulubionego serialu, a już mówi się o ewentualnym reboocie całej serii. Dość przedwczesne plotki na ten temat spotkały się ze zdecydowaną reakcją HBO. Dyrektor programowy, Casey Bloys, zapewnił, że „Game of Thrones” nie powróci w nowej odsłonie i na pewno nie będzie kontynuowany w podobnej formie:

To się nigdy nie stanie. Historia „Pieśni lodu i ognia” skończyła się. Nie będzie żadnych powrotów, żadnego resetu (...).

 

Wygląda na to, że wielbiciele produkcji już nigdy nie spotkają swoich ulubionych bohaterów, jednak nie wszystko stracone. We wrześniu 2017 roku w sieci pojawiły się informacje o powstawaniu aż 5 spin-offów „Game of Thrones” – najprawdopodobniej tylko jeden z nich ostatecznie ujrzy światło dzienne. Po oświadczeniu Bloysa można się spodziewać zupełnie nowych historii, niezwiązanych w żaden sposób z główną linią fabularną serialu.

Nocny Król (w tej roli Vladimir Furdik)

Premiera finałowego sezonu „Game of Thrones” planowana jest na 2019 rok, natomiast zapowiadany spin-off na pewno nie pojawi się przed 2020 rokiem.

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Game of Thrones

Adaptacja sagi George'a R.R. Martina. Kilka rodzin szlacheckich walczy o panowanie nad ziemiami krainy Westeros. Spiski oraz zbrodnie są na porządku dziennym.


Aktualności