Aktualności

Oba seriale zadebiutowały z nowymi sezonami 12 sierpnia. Wiemy już natomiast, że w przyszłym roku ujrzymy kolejne sezony „Ballers” oraz „Insecure”.

Serial „Ballers” ukazuje wykreowany przez Stephena Levinsona momentami mroczny świat footballu, w którym zarówno byli jak i obecni gracze starają się za wszelką cenę pozostać w grze. Głównym bohaterem produkcji jest Spencer Strasmore (Dwayne Johnson) były zawodnik, który teraz odnajduje się na nowo w świecie footballu jako menadżer finansowy gwiazd. W serialu możemy zobaczyć także Johna Davida Washingtona, Roba Corddry’a czy Omara Bensona Millera.

Obok Levinsona producentami są: Mark Wahlberg, Dwayne Johnson, Dany Garcia, Peter Berg, Rob Weiss, Denis Biggs, Karyn McCarthy oraz Julian Farino.

Kadr z serialu

 

„Insecure” skupia się na przyjaźni dwóch czarnoskórych kobiet, które mimo że pochodzą z dwóch całkiem różnych światów wspólnie próbują poradzić sobie z niewygodami życia codziennego. Odtwórczyniami głównych ról w serialu są Issa Rea oraz Yvonne Orji. 

Twórcami serialu są Issa Rae oraz Larry Wilmore.

Kadr z serialu

Nie znamy jeszcze dat premier przyszłych sezonów produkcji. Oba seriale można obejrzeć na platformie HBO GO. 

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Ballers

Dla Spencera Strasmore'a futbol amerykański był całym życiem. Niestety jego wielka kariera dobiegła końca. Wkrótce dostaje pracę jako doradca finansowy graczy z …


Insecure

Issy i Molly to najlepsze przyjaciółki od czasu college'u. Afroamerykanki starają się odnaleźć w dorosłym świecie, gdzie często spotykają się z nietolerancją, prześladowaniem …