Aktualności

Stacja HBO zamówiła pilot „Mrs. Fletcher” – nowej komedii, opisywanej jako podwójna opowieść o dojrzewaniu. Kathryn Hahn wcieli się w tytułową bohaterkę.

Eve Fletcher jest rozwódką oraz dyrektorem pewnego centrum. Kiedy jej syn, Brendan, wyjeżdża na studia, kobieta dochodzi do wniosku, że syndrom pustego gniazda nie jest taki zły. Podczas jego nieobecności pochłania ją świat randek. Zaczyna odkrywać zarówno pozytywne, jak i negatywne aspekty seksualności i romansu we współczesnym, cyfrowym świecie.

Stacja HBO opisuje produkcję jako podwójną opowieść o dojrzewaniu, która bada wpływ internetowej pornografii i mediów społecznościowych na nasze intymne relacje. Eve przyjmuje nową, seksowną osobowość i odkrywa, że jej świat jest pełen nieoczekiwanych i czasem skomplikowanych możliwości erotycznych.

Kathryn Hahn

Obsadzenie aktorki w roli Eve Fletcher ma za zadanie przyciągnąć wiele innych osób do udziału w tej produkcji. Jak na razie twórcy skupiają się na odnalezieniu aktora odpowiedniego do roli Brendana. Poszukiwani są również odtwórcy roli Amandy – wytatuowanej, dwudziestokilkuletniej współpracowniczki Eve – i Juliana (który był w szkole zastraszany przez syna głównej bohaterki).

Serial został oparty na książce Toma Perroty pod tym samym tytułem. Autor będzie również odpowiadał za scenariusz.

Źrodło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.