Aktualności

Wszystko wskazuje na to, że blisko 25 lat po premierze pierwszego epizodu obsada kultowego już serialu „Friends” spotka się ponownie, tym razem na planie odcinka specjalnego. Będzie mieć to związek z wejściem na rynek nowej platformy streamingowej HBO Max.

Po wielu rozmowach gwiazdy serialu – Jennifer Aniston, Lisa Kudrow, Courtney Cox, Matthew Perry, Dawid Schwimmer oraz Matt LeBlanc doszli do porozumienia z producentem. Pojawiły się informacje, że każdy z głównych aktorów za udział w odcinku specjalnym miałby otrzymać od 3 do nawet 4 milionów dolarów.

Friends obsada
Obsada serialu „Friends”

 

Co ciekawe, pod koniec 2019 roku negocjacje w sprawie powrotu „Friends” zawieszono. Aktorzy i producenci nie mogli dojść do porozumienia w kwestii finansów. Wkrótce jednak rozmowy wznowiono i wydaje się, że w końcu udało się zawrzeć umowę. Emocje na początku tego tygodnia podgrzał dodatkowo Matthew Perry, który na swoim Twitterze napisał, że nadchodzi coś wielkiego.

Odcinek specjalny, w który mają się zaangżować także Marta Kauffman oraz David Crane ma pomóc w promocji serialu „Friends” na platformie HBO Max. Za prawa do jego wykorzystania zapłacono aż 425 milionów dolarów. Wcześniej stał się wielkim hitem na Netflixie. Serial ma wciąż ogromną rzeszę fanów na całym świecie.

 

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Friends

Akcja skupia się na losach szóstki przyjaciół wiodących życie w Nowym Jorku.


Aktualności