1
Aktualności

Już wkrótce HBO umożliwi korzystanie ze swojego serwisu streamingowego osobom niezwiązanym umową z żadnym operatorem telewizyjnym.

Jesteśmy świadkami przełomu na rynku polskich serwisów VOD. Już od marca tego roku HBO GO otworzy się na nowych abonentów, którzy do tej pory ograniczeni byli brakiem wykupionej oferty telewizyjnej któregoś z dostawców. Niebawem, by korzystać z biblioteki HBO GO, potrzebne będzie jedynie opłacenie ustalonego przez platformę abonamentu. Jednym słowem dostęp do serwisu streamingowego HBO GO będzie od teraz równie łatwy, jak dostęp do Netflixa.

HBO, HBO GO, HBO Go bez operatora
Z bogatej oferty serwisu wszyscy skorzystać będą mogli już od marca

 

Choć operatorzy nadal będą mogli sprzedawać usługę w ramach swoich pakietów, od marca odbiorcy dostaną wybór. Możliwe będzie uiszczenie jedynie opłaty dla HBO, bez żadnych dodatkowych kosztów. Sama cena abonamentu, według wstępnych ustaleń, ma być niższa niż w przypadku platformy Netflix.

Polska jest kolejnym krajem, w którym korporacja zdecydowała się na uwolnienie HBO GO od oferty operatorów telewizyjnych. W zeszłym roku miało to miejsce m.in. w Holandii, Chorwacji czy na Węgrzech.

Źródło: vodnews.pl

Komentarze

(1)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.