Aktualności

To jeszcze nie koniec przygód Nicka i magicznego jednorożca o imieniu Happy. Stacja SyFy, zachęcona ciepłym odbiorem pierwszej serii, podjęła decyzję o przedłużeniu serialu.

Oparty na komiksie o tym samym tytule, komediodramat „Happy!” opowiada o losach byłego policjanta Nicka, który rozpoczyna działalność jako płatny zabójca. Pewnego dnia zostaje postrzelony i tylko cudem udaje mu się uniknąć śmierci. Jedyną konsekwencją wypadku jest pojawienie się w jego życiu magicznego, latającego jednorożca Happy’ego.

Widownia, jaką zgromadził serial, okazała się dla SyFy na tyle satysfakcjonująca, że zdecydowano się na stworzenie drugiego sezonu produkcji. Wyemitowany 7 grudnia 2017 roku pilot „Happy!” osiągnął oglądalność liczącą 1.7 mln widzów. I choć liczba ta, wraz z kolejnymi odcinkami, stopniowo malała, to serial i tak zaliczyć możemy do  jednych z bardziej udanych tworów stacji. 

Happy, SyFy, Christopher Meloni, serial, 2 sezon

 

W serialu występują: Christopher Meloni („Oz”), Patrick Fischler („Mob City”), Ritchie Coster („True Detective”) czy Lili Mirojnick („Superfast”). Jednorożec Happy mówi głosem Pattona Oswalta („The King of Queens”), a gościnny występ w produkcji zaliczył również sam Jerry Springer. 

Nie wiemy, kiedy dokładnie zadebiutuje drugi sezon „Happy!”, lecz możemy przypuszczać, że będzie to koniec 2018 lub początek 2019 roku. 

Źródło: tvline.com 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Happy!

Serial jest adaptacją komiksu Granta Morrisona i Daricka Robertsona pod tym samym tytułem. Nick Sax to zapijaczony i skorumpowany były policjant, który został płatnym …


Recenzje