Aktualności

Variety potwierdził, że to właśnie Hannah Simone oraz Michael Cudlitz zagrają główne role w dwóch nowych komediowych produkcjach ABC.

W nowym serialu stacji ABC „Greatest American Hero” Hannah Simone wcieli się w rolę Meery Patel, Hinduski kochającej tequilę i karaoke, która całe życie szukała idealnej wersji siebie. Kiedy jednak kosmici powierzają jej niezwykły kombinezon do ratowania świata, jej życie diametralnie się zmienia. Aktorka obecnie występuje w komedii Fox „New Girl”, której ostatni sezon wyemitowany zostanie w kwietniu. Wcześniej była również gospodynią reality show „Kicking & Screamin”, a jej twarz mogliśmy zobaczyć w filmach „Band Aid” oraz „Why We’re Killing Gunther”. 


Serial „Greatest American Hero” to reboot oryginalnego serialu z lat 19811983, opowiadającego o superbohaterze Ralphie Hinkleyu. Napisała go i wyprodukowała Rachna Fruchbom. Producentami wykonawczymi zostali Nahnatchka Khan, Tawnia McKiernan oraz Mandy Summers.

Hannah Simone, new girl, greatest american hero, cece,
Hannah Simone
 

Michael Cudlitz zagra natomiast zapracowanego ojca w niezatytułowanej jeszcze komedii rodzinnej, której fabułę osadzono w latach 70. XX wieku, jednym z najbardziej burzliwych okresów w historii Ameryki. Opowiadać ma o rodzinie katolików z irlandzkimi korzeniami. Najbardziej rozpoznawalną rolą aktora jest postać Abrahama Forda w serialu AMC „The Walking Dead”, ale wystąpił również w „Southland”, „Band of Brothers” oraz w pilocie serialu „The Trustee”.

Michael Cudlitz, the walking dead, Abraham ford, ABC, southland, band of brothers,
Michael Cudlitz
 

Źródło: tvline.com / variety.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Walking Dead

Serial opowiadający o świecie po wybuchu apokalipsy zombie. Głównym bohaterem „Żywych trupów” jest Rick Grimes, policjant, który staje na czele grupy ocalałych …


New Girl

Po zerwaniu ze swoim długoletnim chłopakiem, młoda kobieta, Jessica, postanawia na nowo ułożyć sobie życie. Dzięki znalezionemu ogłoszeniu, wprowadza się do mieszkania …