Aktualności

Mimo że datę powrotu „Quantico” w stacji ABC wyznaczono dopiero na kwiecień tego roku, to już dzisiaj w sieci pojawiły się pierwsze informacje na temat nowego sezonu serialu.

„Quantico” to produkcja traktująca o losach kilkorga aspirujących agentów FBI, którzy już na początku swojej drogi poddani zostają niezwykle trudnej próbie. W Stanach Zjednoczonych dochodzi do największego od czasu 11 września zamachu terrorystycznego, a odpowiedzialnym za niego okazuje się być jeden z grona przyszłych pracowników biura.

Jak dowiadujemy się z opisu udostępnionego przez stację ABC, trzeci sezon produkcji opowie o wydarzeniach rozgrywających się trzy lata po tym, jak Alex (Priyanka Chopra), stawiając na szali swoje życie, starała się dojść prawdy na temat zamachu. Aktualnie bohaterka mieszka we Włoszech i prowadzi nad wyraz spokojne życie. Wkrótce zmuszona jest jednak zrezygnować z wszelkich wygód i pomóc w odbiciu agentki Shelby (Johanna Braddy) z rąk groźnego handlarza bronią, znanego jako „The Widow”.

W produkcji pojawili się już chociażby: gwiazda Bollywood – Priyanka Chopra, Jake McLaughlin („Believe”), Johanna Braddy („UnREAL”), Aunjanue Ellis („The Mentalist”) czy Yasmine Al Massri („Crossbones”).

Po bardzo dobrym starcie, druga seria przyniosła znaczny spadek oglądalności. Zdecydowano się także na zmianę producenta – Joshuę Safrana zastąpił twórca „Code Black”, Michael Seitzman. To on odpowiadał będzie za trzynastoodcinkowy sezon, który w stacji ABC zadebiutuje już 26 kwietnia.

 Źródło: spoilertv.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Quantico

Rekruci FBI przybywają na trening do bazy FBI Quantico. Jedna z przybyłych osób podejrzewana jest jednak o planowanie ogromnego ataku terrorystycznego.