Aktualności

Wszyscy oczekujący na produkcję „Halo” od Showtime w końcu doczekali się konkretów. Okazuje się bowiem, że zdjęcia do serialu ruszą jeszcze przed końcem roku.

Wiadomość, że Steven Spielberg zajmie się serialową adaptacją popularnej serii gier „Halo”, zelektryzowała fanów. Niestety od tamtej pory słyszeliśmy jedynie zapewnienia, że produkcja powstanie, i nic więcej. Teraz nastąpił przełom spowodowany informacją, że zdjęcia do głośnej produkcji stacji Showtime rozpoczną się już jesienią tego roku. 

„Halo” to seria gier tworzona przez Microsoft, która wśród graczy zapracowała na miano kultowej. W produkcji wcielamy się w postać Master Chiefa – żołnierza przyszłości – który mierzy się z chcącymi odkryć tajemnicę świata Halo kosmitami. Tytuł określany jest mianem strzelanki typu FPS, a pierwsza gra z serii zadebiutowała blisko 20 lat temu.

Steven Spielberg, Halo, Showtime, adaptacja, gry, serial
Steven Spielberg

Choć plany adaptacji gry pojawiły się już w pierwszej dekadzie XXI wieku i próbowały się ich podjąć przeróżne studia, dopiero gdy za produkcję zabrał się trzykrotnie nagradzany Oscarem reżyser, projekt wydaje się w końcu zmierzać ku realizacji. Spielberg ma już na swoim koncie kilka, raczej mniej udanych seriali. Należą do nich „Falling Skies”, „Miniority Raport” i „Terra Nova”.

Biorąc pod uwagę fakt, że ekipa serialu pojawi się na planie jesienią, można przypuszczać, że produkcja zadebiutuje na ekranach latem lub jesienią 2019 roku. 

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności