Aktualności

Zachary Levi i Yvonne Strahovski wystąpią razem w spin-offie „Rapunzel's Tangled Adventure”, produkowanym przez Disney Channel. Gwiazdy grały ze sobą na planie serialu „Chuck”, gdzie wcieliły się odpowiednio w nerda znającego wszystkie sekrety rządu oraz agentkę CIA.

Aktorzy wystąpią razem w drugim sezonie „Rapunzel's Tangled Adventure”, w którym Levi będzie wcielał się w postać Eugene’a/Flynna Ridera (Julka), tak, jak to robił w filmowej wersji. Po sześciu latach spotka się ze swoją koleżanką Yvonne Strahovski, która ma podkładać głos Stalyan, byłej narzeczonej Eugene’a. Parę łączyć będzie głęboka relacja romantyczna, mają tworzyć zgrany team. 

Levi i Stahovski

Zachary Levi i Yvonne Strahovski

Mimo zakończenia serialu „Chuck” w sposób, który wyjaśniał większość wątków, Zachary Levi stara się o odrodzenie historii w formie filmu. Niezależnie od tego, czy tak się stanie, gwiazdy będziemy mogli usłyszeć w „Rapunzel's Tangled Adventure”, co może być nie lada gratką dla fanów wspomnianej serii.

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Chuck

Chuck Bartowski, geniusz i maniak komputerowy pracujący w sklepie BuyMore, nie jest tym, kim może się wydawać. To dobrze. Od kiedy nieświadomie ściągnął tajne dane …