Aktualności

Gwiazda Disneya zagra kluczową rolę w adaptacji przygód nastoletniej czarownicy – Ross Lynch wcieli się w postać Harveya Kinkle'a, zwykłego śmiertelnika i chłopaka Sabriny. Nadchodzący serial Netflixa, na podstawie komiksu „Chilling Adventures of Sabrina”, zebrał już prawie komplet aktorów.

Ross Lynch zaczynał swoją aktorską przygodę w Disney Channel; widzowie mogą go kojarzyć przede wszystkim z amerykańskiego sitcomu dla młodzieży „Austin and Ally” lub z filmowego musicalu „Teen Beach Movie”. Oficjalnie potwierdzono, że dołączy do obsady nowej wersji serialu o Sabrinie. W produkcji z lat 90. w postać Harveya Kinkle’a wcielał się Nate Richert.

Jak podaje „Variety”, chłopak Sabriny będzie jak książę z mrocznej bajki. Przystojny marzyciel jest synem górnika i kompletnie nie zdaje sobie sprawy z istnienia tajemniczych sił, które starają się rozdzielić go z ukochaną. 

Ross Lynch, Sabrina Spellman, Reboot, Netflix, Disney, Harvey Kinkle
Ross Shor Lynch jest również piosenkarzem i członkiem zespołu R5

Serial to opowieść o nastoletniej Sabrinie Spellman, która zmaga się z pogodzeniem swej dwoistej natury pół wiedźmy, pół śmiertelniczki, jednocześnie walcząc z siłami zła. Produkcja jest swojego rodzaju rebootem sitcomu z 1996 roku, cieszącego się ogromną popularnością. Adaptacja Netflixa będzie jednak zdecydowanie bardziej mroczna.

Oprócz Rossa Lyncha w głównej obsadzie znaleźli się również: Kiernan Shipka („Mad Men”), czyli nowa Sabrina, Miranda Otto („Homeland”), która zagra ciotkę Zeldę, Lucy Davis („The Office”) w roli ciotki Hildy oraz Chance Perdomo, który wystąpi jako kuzyn Sabriny – Ambrose. Ponadto Jaz Sinclair („The Vampire Diaries”) będzie najlepszą przyjaciółką głównej bohaterki, Rosalind, Michelle Gomez („Doctor Who”) wystąpi jako opętana nauczycielka Sabriny, Mary Wardell, zaś Richard Coyle („Covert Affairs”) wcieli się w „Ojca Blackwood”, czyli głównego antagonistę, podczas gdy Bronsona Pinchota („Perfect Strangers”) zobaczymy w roli dyrektora szkoły wyższej w Baxter, George’a Hawthorne’a.

 Oficjalna data premiery nie jest jeszcze znana.

Źródło: variety.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Sabrina The Teenage Witch

Wychowywana przez ciotki Sabrina w dniu swoich szesnastych urodzin dowiaduje się, że jest czarownicą.


Aktualności