Aktualności

Gwiazda „Game of Thrones” zdradziła, że zna zakończenie serialu i jest z niego bardzo zadowolona.

W 2019 roku „Game of Thrones” powróci z ostatnim, ósmym sezonem. Serial przez kilka lat zaskakiwał ludzi, nie tylko plot twistami, ale również niespodziewanymi śmierciami ważnych postaci. Teraz, gdy zbliża się finał tytułu, stawka jest naprawdę wysoka. 

Ekipa produkująca serial trzyma wszystkie sekrety blisko siebie i stara się, aby nikt niczego się nie dowiedział. Nie wszyscy aktorzy poznali więc zakończenie serialu. Chociaż niektórzy wiedzą, co dla nas przyszykowano. 

Obsada „Gry o tron”
Obsada „Game of Thrones” na gali nagrody Emmy

Na pewno zakończenie „Game of Thrones” poznała Sophie Turner. Aktorka opowiedziała o finale serialu:

Jeśli chodzi o mnie – staram się niczego nie zdradzać – jestem bardzo zadowolona z tego, w jak niespodziewany sposób kończy się serial. Ludzie wymyślają tyle teorii na temat tego, kto gdzie skończy lub z kim skończy. A koniec jest naprawdę nie do przewidzenia. Jestem z tego zadowolona. Myślę, że fani też będą. Mam taką nadzieję, zobaczymy.

Turner powiedziała także, że być może sam autor książek, na bazie których powstaje serial (serial przegonił serię literacką już jakiś czas temu), George R.R. Martin, nie wie, co czeka nas w ostatnim odcinku. Aktorka dopowiedziała:

Martin dał showrunnerom (Davidowi Benioff i Danowi Weiss) swoje błogosławieństwo, a oni kontynuowali serial w takim kierunku, jakim sądzą, że to mogłoby pójść. Czytając książki, które dotąd wyszły, starali się stworzyć interpretację taką, jak wydawało im się, że fabuła mogłaby się potoczyć. (...) W ostatnich odcinkach zdecydowanie to podkręcili, czekają nas świetne, wielkie sceny bitewne. Tego można być pewnym. 

Sophie Turner - Sansa
Sophie Turner jako Sansa Stark

Turner żałuje także tego, że w zeszłym miesiącu pochwaliła się swoim nowym tatuażem inspirowanym „Game of Thrones”. Niektórzy fani byli źli i sądzili, że zaspoilerowała zakończenie serialu. Aktorka odniosła się do tej sytuacji:

To byłoby okropne, gdybym na swoim ciele miała tatuaż spoilerujący zakończenie, zanim ostatni sezon będzie wyemitowany. To byłoby takie głupie. 

Na odpowiedź na pytanie o to, kto zasiądzie na tronie, będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, ale znając HBO, będzie warto.

Źródło: digitalspy.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Game of Thrones

Adaptacja sagi George'a R.R. Martina. Kilka rodzin szlacheckich walczy o panowanie nad ziemiami krainy Westeros. Spiski oraz zbrodnie są na porządku dziennym.