Aktualności

Jedna z gwiazd serialu stacji AMC powróci do niego niedługo w dość zaskakującej roli. Tekst zawiera spoilery.

W październiku „The Walking Dead” powraca z nowym, dziewiątym sezonem. Czeka nas sporo zmian. Serial otrzymał nową showrunnerkę, czeka nas przeskok w czasie (a może nawet dwa?), zaś Andrew Lincoln ma zrezygnować z głównej roli. 

Nastapią także dwa nieoczekiwane powroty.

Andrew Lincoln i Danai Gurira
Andrew Lincoln jako Rick oraz Danai Gurira jako Michonne

„The Walking Dead” opowiada historię grupy ludzi, która stara się przetrwać po apokalipsie zombie. Mierzą się oni nie tylko z żyjącymi zwłokami, ale również wrogo nastawionymi ludźmi i własnymi demonami. 

Jakiś czas temu zasugerowano nam powrót Jona Bernthala do roli Shane’a Walsha. Teraz ogłoszono, że Michael Cudlitz, wcielający się kiedyś w Abrahama, zostanie reżyserem siódmego odcinka najnowszej serii. Żadna z byłych gwiazd serialu nie wróciła, by go reżyserować, będzie to więc pierwszy raz. 

Michael Cudlitz jako Abraham

Cudlitz wcielał się w Abrahama Forda od czwartej serii, a w siódmej został zamordowany przez Negana. Była to postać lubiana przez fanów, być może powrót aktora w nowej roli przyciągnie przed telewizory jego fanów. 

„The Walking Dead” emitowany jest w Polsce na stacji FOX. Premierowe odcinki zazwyczaj pojawiały się tam szybko po premierze w USA. Zapewne tak będzie i tym razem, ale na oficjalne ogłoszenie musimy jeszcze poczekać.

Źródło: screenrant.com

 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Walking Dead

Serial opowiadający o świecie po wybuchu apokalipsy zombie. Głównym bohaterem „Żywych trupów” jest Rick Grimes, policjant, który staje na czele grupy ocalałych …