Aktualności

Czasami zdarza się tak, że aktorzy,, którzy odeszli z serialu, mogą do niego wrócić. Ta postać wrócić do serialu nie może, ale aktor dołoży swoją cegiełkę do nowego sezonu w zupełnie nowej roli. Jesteście ciekawi, kto to będzie? Przekonajcie się sami!

Były członek obsady „The Walking Dead” Michael Cudlitz powróci do serialu w dziesiątym sezonie. Jednak nie zobaczymy go ponownie na ekranie. Aktor dostał możliwość wyreżyserowania jednego z odcinków przyszłego sezonu. Postać Michaela została nam przedstawiona już w czwartym sezonie i podbiła serca wielu fanów, zyskując ich ogromną sympatię. Wątek jego postaci został zakończony w bardzo makabryczny i przede wszystkim brutalny sposób, kiedy to zginął z rąk Negana w pierwszym odcinku sezonu siódmego. Po odejściu z kultowej produkcji Michael dostał główną rolę w serialu komediowym, który na jego nieszczęście został skasowany po zaledwie jednym sezonie. 

O tym, że aktor wyreżyseruje jeden z odcinków „The Walking Dead”, poinformował fanów on sam, poprzez swoje konto na Twitterze. Nagrywanie odcinka ma nastąpić już jutro w Atlancie, a Cudlitz dodał, że „jest niezwykle podekscytowany” powrotem do serialu. 

the walking dead, michae cudlitz
„Ruszam do Atlanty wyreżyserować jutro drugi odcinek #TWD. Jestem niezwykle podeskcytowany.”

Nie będzie to jednak jego reżyserski debiut. Widzieliśmy już wcześniej wyreżyserowany przez niego odcinek w sezonie dziewiątym, pod tytułem „Stradivarius”. Został on dobrze przyjęty zarówno przez fanów, jak i krytyków. O samym odcinku wiemy niewiele, jednak według podejrzeń internautów oraz strony IMDB będzie to trzeci epizod sezonu dziesiątego.

Do premiery nowych odcinków mamy jeszcze mnóstwo czasu, więc pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i zaczekać, a jeśli bierzemy pod uwagę rozwój serialu, jaki nastąpił w zeszłym sezonie ,możemy być pewni, że znów zostaniemy zaskoczeni i z pewnością wielu z nas będzie zachwyconych.

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Walking Dead

Serial opowiadający o świecie po wybuchu apokalipsy zombie. Głównym bohaterem „Żywych trupów” jest Rick Grimes, policjant, który staje na czele grupy ocalałych …