Aktualności

Gwiazda zakończonego przed laty serialu „Lost” nie chciałaby, żeby serial powrócił na ekrany naszych telewizorów. Dlaczego?

Serial emitowany w latach 2004–2010 otworzył bramę do kariery wielu gwiazdom. Wśród nich znalazła się Evangeline Lilly, która była ulubienicą fanów i w trakcie emisji stała się niezwykle rozpoznawalna. Lilly zagrała tam jedną z głównych postaci – Kate Austen. 

Obecnie możemy oglądać ją w filmach Marvela. Już niedługo, w sierpniu, do polskich kin wchodzi „Ant Man and the Wasp”. Aktorka pojawi się także w „Avengers 4”.

Kate Austen
Evangeline Lilly jako Kate Austen

„Lost” emitowany był na stacji ABC i został zakończony po 6. sezonie. W wielu kręgach serial uznawanay za kultowy. Opowiadał o grupie ludzi, którzy w wyniku katastrofy lotniczej znaleźli się na pozornie bezludnej wyspie, która okazała się jednak zamieszkała, nie tylko przez tajemniczych „Innych”, i pełna nadprzyrodzonych zjawisk. 

W dobie modnego wznawiania starszych seriali (jak „Full House”) lub rebootowania ich („Charmed”) co jakiś czas pojawiają się plotki o wznowieniu lub zrebootowaniu „Lost”. Aktorka jednak nie chciałaby powrócić do roli Kate, jak stwierdziła: 

Co roku pojawia się plotka, że zamierzają zrobić reboot „Lost”. Jeśli chodzi o rebooty i remaki to ich nie nie lubię, tyle. Chcę żeby ludzie zostawili „Star Wars” w spokoju! Chociaż spodobało mi się „Rogue One”, ale jeśli chodzi o większość, to nie przepadam za nimi. Uważam, że to jak skażenie czegoś, co jest cenne. Mówiłam już w przeszłości, że nie chce robić niektórych rzeczy, a je robiłam – nigdy nie mów „nigdy” – ale tutaj, w obecnej chwili, mówię nie. 

A wy chcielibyście powrócić do tego świata?

Źródło: ew.com

 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Lost

Życie garstki ludzi diametralnie się zmienia, gdy ich samolot rozbija się na tajemniczej wyspie leżącej na Pacyfiku. Od tej pory 48 cudem ocalałych rozbitków rozpoczyna …