Aktualności

Niedawny mid-finał trzeciego sezonu bardzo namieszał w świecie „LoT”. Jeśli nie jesteście na bieżąco z serialem, uważajcie, bo poniższy news spoileruje zakończenie kilku ostatnich odcinków.

Franz Drameh, odgrywający rolę Jaxa Jacksona, ogłosił, że odchodzi z serialu. To już drugi aktor, który opuścił produkcję w ostatnim czasie – od kilku miesięcy krążyły plotki, że postać grana przez Victora Garbnera umrze, a on sam odejdzie z projektu. Potwierdziło się to w jesiennym finale – Martin Stein ginie, postrzelony przez nazistowskiego żołnierza. 

Powyższa grafika nie znalazła się tu przypadkiem – obrazuje skomplikowaną relację, jaka zachodziła między Steinem i Jaxem. Obydwaj są bowiem herosem Firestormem, dzieląc swoistą psychiczną więź ze sobą. Coś w stylu motywu z „Harry’ego Pottera” – żaden nie może istnieć (w tym wypadku używać mocy) bez drugiego. W momencie śmierci Martin Stein wypił lek, pozwalający mu się „odłączyć” od Jaxa, dzięki czemu chłopak nie umarł. Konsekwencją jest jednak utrata ognistej mocy. Jax postanawia odejść z ekipy, by zacząć nowe życie jako normalny człowiek.

Nie wydaje się jednak, by twórcy serialu całkowicie zrezygnowali z pomysłu Firestorma – w końcu produkcja opowiada o drużynie herosów podróżujących w czasie, więc bardzo możliwe, że w przyszłych sezonach do ekipy dołączy nowy aktor, odgrywający rolę ognistego bohatera. Tymczasem jedynym, co wiemy o przyszłości „DC Legends of Tomorrow”, jest to, że powróci on z drugą połową trzeciego sezonu już w lutym 2018 roku.

Źródło: tvline.com  

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

DC's Legends of Tomorrow

Serial oparty na komiksach wydawanych przez DC Comics. Kiedy Ziemi zaczyna grozić wielkie niebezpieczeństwo, Rip Hunter postanawia zebrać grupę superbohaterów i …