Aktualności

„Grey’s Anatomy” został najdłużej emitowanym serialem stacji ABC. Wyświetlana od 27 marca 2005 roku aż do dzisiaj jedna z najpopularniejszych serii medycznych w historii została oficjalnie przedłużona o kolejny, piętnasty sezon.

Premiera finałowego odcinka czternastego sezonu „Grey’s Anatomy”, liczącego dwadzieścia cztery epizody, będzie miała premierę 17 maja w Stanach Zjednoczonych. Niektórzy nazywają serię tasiemcem – teraz nie będzie już co do tego wątpliwości, skoro stacja ABC oficjalnie ogłosiła powrót doktor Meredith Grey (Ellen Pompeo) w kolejnym sezonie. 

Grey's Anatomy, Chirurdzy,  Meredith Grey, Ellen Pompeo, Alex Karev, Justin Chambers, ABC
Kadr z czternastego sezonu: Alex Karev (Justin Chambers) i Meredith Grey (Ellen Pompeo)

 Prezes ABC, Channing Dungey, w oświadczeniu dotyczącym serialu powiedział: 

„Grey's Anatomy” ma szczególne miejsce w moim sercu, a miliony widzów czuje to samo. Dzięki niesamowicie lojalnym fanom, którzy od samego początku byli na tej drodze, oraz nowym pokoleniom widzów, którzy wciąż odkrywają radość i dramat Grey Sloan Memorial, serial jest tak silny jak nigdy dotąd.

Aktualny sezon jest produkowany przez ABC Studios, ShondaLand Production Company oraz The Mark Gordon Company. 

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Grey's Anatomy

Dramat obyczajowy opowiadający historię Meredith Grey, córki wybitnej lekarki, od początku jej stażu chirurgicznego w szpitalu Seattle Grace. Serial śledzi życie …