Aktualności

Te stworki kojarzy chyba każdy, a już niedługo poznamy więcej ich historii i sekretów, dzięki powstającemu prequelowi do filmów.

Trudno nie kojarzyć gremlinów, które dzięki dwóm filmom stały się niezwykle rozpoznawalną marką. Już niedługo znowu doświadczymy tego, co się dzieje, gdy właściciel nie trzyma się ustalonych zasad dotyczących ich karmienia i trzymania z dala od wody.

Powstająca platforma streamingowa WarnerMedia posiadać będzie w swojej kolekcji nową animację o gremlinach„Gremlins: Secrets of the Mogwai”. Będzie to prequel do znanej historii, dziejący się w latach 20. w Szanghaju i skupiający się na tym, w jaki sposób 10-letni Sam Wing (znany w filmach jako właściciel sklepu, pan Wing) poznał Mogwaia nazywającego się Gizmo. Wraz z uliczną złodziejką Elle, napotkają oni wiele kolorowych potworów i duchów z chińskiego folkloru. Podczas powrotu Gizmo do jego rodziny ściagać ich będzie zawzięty przemysłowiec oraz jego stale powiększająca się armia złych gremlinów. Za scenariusz odpowie Tze Chun („Gotham”).

gremlins, gremliny, animacja, prequel
Grafika zapowiadająca serial

Data premiery serialu nie jest jeszcze znana. Pierwszy sezon składać się będzie z 10 odcinków.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.