Aktualności

Korporacji Warner Bros. udało się zatrzymać w swoich szeregach jedno z bardziej rozchwytywanych ostatnio nazwisk – Grega Berlantiego. Ruch ten należy docenić zwłaszcza w obliczu niezwykle częstego ostatnio zjawiska podkupywania producentów seriali telewizyjnych przez Netflixa.

Wiemy już, że producent takich hitów jak „The Flash”, „Arrow” czy „Riverdale”, który pracował ostatnio przy crossoverze Arrowverse, pozostanie w Warner Bros. przynajmniej do 2024 roku. Z warunków pozostania w przedsiębiorstwie z pewnością zadowolony może być sam Berlanti, gdyż wartość podpisanej przez niego umowy wynosi 300 milionów dolarów, co jest drugim najwyższym wynikiem w historii Warner Bros. 

Greg Berlanti, Warner Bros, Arrow
Greg Berlanti

Nazwisko Berlantiego pojawiać się będzie w napisach końcowych co najmniej 14 produkcji, dystrybuowanych przez sześć różnych stacji telewizyjnych. Będą to chociażby: „Arrow”, „Black Lightning”, „DC’s Legends of Tomorrow”, „The Flash”, „Riverdale” czy „Blindspot”.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Arrow

Rozpuszczony miliarder i playboy, Oliver Queen, zostaje uznany za martwego, kiedy jego jacht ginie na morzu. Wraca po pięciu latach jako kompletnie inny człowiek …


The Flash

W wyniku porażenia prądem Barry Allen zyskuje niesamowite nadludzkie zdolności, stając się najszybszym człowiekiem na świecie. Nadaje on sobie pseudonim Flash i …