Aktualności

W ostatnim czasie stacje zasypały nas informacjami o rebootach seriali, które dziś zaliczają się już do klasyki. Na małe ekrany powróci także – być może – hit stacji ABC z 1981, „The Greatest American Hero”. 


Fabuła „Greatest American Hero” skupia się wokół nauczyciela, który zostaje zmuszony do bycia superbohaterem. Otrzymuje on od kosmitów specjalny kostium z supermocami, którymi musi nauczyć się kontrolować. Niestety traci instrukcję obsługi, która pomogłaby mu w tym zadaniu. Serial emitowany był przez stacje ABC w latach 1981-1983 i dla wielu Amerykanów jest to pozycja wręcz kultowa. W Polsce nigdy nie doczekaliśmy się emisji tytułu. Stacja ABC oficjalnie zamówiła już pilotażowy odcinek rebootu produkcji. Jedną z największych różnic pomiędzy pierwotną produkcją a nową odsłoną ma być zrobienie z głównej postaci serialowej kobiety. Meera ma być 30-latką o mieszanym, indiańsko-amerykańskim pochodzeniu, która kocha tequillę i karaoke.

Tak samo jak w oryginalnym „The Greatest American Hero” głównej bohaterce zostanie powierzony strój kosmity, który da jej nadludzkie zdolności. Meera będzie musiała poradzić sobie z nowymi supermocami oraz określić w jakim celu powinna ich użyć. 

Scenariuszem rebootu zajmie się Rachna Fruchbom („Fresh Off the Boat”) wraz z Nahnatchka Khan („American Dad”) jako producentem wykonawczym. 

Nie znana jest jak na razie obsada nowej odsłony „The Greatest American Hero” oraz data premiery serialu.

żródło: tvline

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane