Aktualności

Jakiś czas temu pisaliśmy o nowym projekcie, którego wraz z Brianem Tanem podjęła się Eva Longoria. Mowa o amerykańskiej wersji hiszpańskiego hitu – „Gran Hotel”. Media podały właśnie informację, kogo zobaczymy w nowej odsłonie historii.

Opera mydlana „Gran Hotel” była emitowowana w latach 2011–2013. Opowiada o młodym mężczyźnie imieniem Julio (Yon González), który przybywa do Gran Hotel, by zatrudnić się jako kelner. W rzeczywistości młodzieniec pragnie rozwiązać zagadkę tajemniczego zniknięcia swojej siostry. Wkrótce Julio poznaje córkę właścicieli, piękną Alicię (Amaia Salamanca). Wspólnie odkryją, że hotel skrywa więcej tajemnic, niż mogłoby się wydawać.

W amerykańskiej wersji fabuła skupi się na osobach zaangażowanych w prowadzenie hotelu w Miami Beach. Demian Bichir („A Better Life”) został wybrany do roli Gonzalesa Cardensa, przystojnego i charyzmatycznego właściciela Grand Riviera Hotel. W jego żonę Gigi wcieli się Roselyn Sanchez („Devious Maids”)

grand hotel, abc, eva longoria, demian bichir, roselyn sanchez
Demian Bichir i Roselyn Sanchez

Wendy Raquel Robinson („The Game”, „The Mayor”) została zaangażowana do roli pani P., sympatycznej i konkretnej menadżerki hotelowego personelu. Shalim Ortiz („Heroes”) wcieli się w Mateo, którego zadaniem jest organizowanie gościom rozrywki. 

Eva Longoria zajmie krzesło producenta wykonawczego, zaś za scenariusz odpowie Brian Tan. 

Planowana data premiery nie jest znana.

Źródło: variety.com, deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności