1
Aktualności

Jane Fonda i Lily Tomlin powrócą w kolejnej odsłonie „Grace and Frankie” – potwierdzono piąty sezon produkcji. Do obsady dołączy gość specjalny.

W środę Netflix ogłosił, że piąty sezon kultowego serialu komediowego powróci na ekrany. Do obsady dołączy popularna drag queen RuPaul w roli Benjamina Le Daya. Serial ma powrócić w 2019 roku. RuPaul Andre Charles, znany po prostu jako RuPaul, zawdzięcza swoją sławę przede wszystkim własnemu reality show „RuPaul's Drag Race”Jego dorobek to kilka płyt, role w filmach i serialach oraz nagroda Emmy dla najlepszego prowadzącego program reality show. 

RuPaul, drag queen, RuPaul's Drag Race, Grance and Frankie, Grace i Frankie, sezon 5
RuPaul

„Grace and Frankie” to historia dwóch dojrzałych kobiet, które dowiadują się, że ich mężowie są nie tylko partnerami w biznesie. Od 20 lat mają ze sobą romans i chcą rozwodu. Grace i Frankie próbują się wspierać w tej trudnej sytuacji, mimo że ich relacje nie należą do przyjacielskich. Pomysłodawczynią serialu jest Marta Kauffman. To ona stworzyła jeden z najpopularniejszych seriali komediowych, czyli „Friends”. 

Poprzednie sezony produkcji można obejrzeć na platformie Netflix. 

Źródło: TVLine.com

Komentarze

(1)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Grace and Frankie

Grace i Frankie to szaleńczo rywalizujące między sobą żony prawników. Ich świat wali się, gdy mężowie oznajmiają, że są w sobie zakochani i planują wspólną przyszłość. …