Aktualności

Nasze ukochane staruszki powracają w najnowszym zwiastunie „Grace and Frankie”. Wygląda na to, że będzie to sezon pełen śmiechu i wzruszeń.

„Grace and Frankie” skupia się na dwóch kobietach po 70. roku życia. Pewnego razu dowiadują się, że ich mężowie od wielu lat mają ze sobą romans i teraz postanawiają rozwieść się z żonami. Od tej pory kobiety muszą żyć z tą świadomością. Stopniowo między Grace i Frankie rodzi się przyjaźń. Za serial odpowiada Marta Kauffman („Friends”).

W najnowszym zwiastunie widzimy, że kobiety nie dają za wygraną. Chcą odzyskać swój dom i żyć tak jak dotychczas. I wygląda na to, że będzie ślub. Nie możemy się doczekać.

Użytkownicy serwisu Metacritic ocenili produkcję w granicach oceny 6,6-8,0, w zależności od sezonu. My możemy śmiało powiedzieć, że serial polecamy, jednak trzeba mieć na uwadze, że humor momentami jest specyficzny.

Serial jest dostępny na platformie Netflix.

Źródło: Netflix

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Grace and Frankie

Grace i Frankie to szaleńczo rywalizujące między sobą żony prawników. Ich świat wali się, gdy mężowie oznajmiają, że są w sobie zakochani i planują wspólną przyszłość. …


Aktualności