Aktualności

Firma Curve Digital zapowiedziała stworzenie gry opartej na hicie Netflixa, serialu „Narcos”.

Serial stworzony na podstawie życia jednego z największych handlarzy narkotyków w historii, czyli Pablo Escobara, osiągnął ogromną popularność wśród widzów platformy streamingowej, jaką jest Netflix. Trzy sezony tej produkcji już za nami, kolejny pojawi się, według oficjalnych zapowiedzi, jeszcze w tym roku. Fani mają kolejny powód do radości po tym, jak ogłoszono, że ich ulubiony serial doczeka się wersji w formie gry.

Curve Digital wraz z wytwórnią Gaumont oraz studiem Kujo pracują obecnie nad przeniesieniem historii przedstawionej w serialu do wirtualnego świata. Możliwość rozgrywki będą mieli użytkownicy komputerów osobistych, Xboxa One, Playstation 4 oraz Nintendo Switch. W sieci pojawiła się również krótka zapowiedź gry, która ukaże się wiosną 2019 roku.

Według pierwszych informacji, pochodzących od samych twórców gry, całość ma być atrakcyjna zarówno dla fanów serialu, jak i graczy. Nie podano niestety żadnych szczegółów odnośnie do tego, jaką formę przybierze ich produkt, czy będzie to FPS (First Person Shooter), RTS (Real Time Strategy) czy może RPG (Role Playing Game). Każda z tych form na pewno ma potencjał w połączeniu z fabułą serialu, na której gra będzie bazować, ale na szczegóły trzeba jeszcze poczekać. Być może więcej dowiemy się podczas targów E3, które odbędą się w czerwcu 2018 roku.

 

Źródło: curve-digital.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Narcos

Boss kartelu narkotykowego z Kolumbii, Pablo Escobar, rozpoczyna coraz to intensywniejszy handel kokainą. Staje się celem władz, które za wszelką cenę chcą położyć …