Aktualności

„Game of Thrones” to produkcja na podstawie książek George’a R.R. Martina, która zawojowała cały świat. Każdy z wyemitowanych do tej pory sezonów bił rekordy oglądalności. Powstaje właśnie ósma, ostatnia seria, a jej szczegóły wciąż owiane są tajemnicą. Z powodu kilku wycieków, stacja postanowiła sięgnąć po szczególne środki bezpieczeństwa i postanowiła nie zdradzać zakończenia nawet aktorom.

Siedem Królestw Westeros to kraina przypominająca średniowieczną Europę, w której lato trwa przez dziesięciolecia, a zima może panować dłużej niż żyje człowiek. Dwie potężne rodziny są uwikłane w walkę o władzę na śmierć i życie. Nie ma w niej miejsca na honor i litość. Zdrada, pożądanie, intrygi i siły nadprzyrodzone wstrząsają czterema stronami Królestw, a zażarta walka o Żelazny Tron niesie ze sobą nieprzewidywalne konsekwencje. 

HBO zapowiedziało premierę finałowego sezonu dopiero na 2019 rok, więc zakończenie może być zaskakujące nawet dla samych aktorów. Emilia Clarke, grająca postać Daenerys Targaryen, w wywiadzie udzielonym „The Hollywood Reporter” wyznała, że pomimo kręcenia kolejnych scen, obsada nie ma pojęcia o tym, jak to wszystko się skończy – kręcone są różne wersje finału serialu:

 (...) kręcą kilka scen na raz i nie mówią nam o nich, mówię poważnie, śmiertelnie poważnie, myślę, że nawet nam nie ufają. Istnieje wiele różnych zakończeń, które mogą się wydarzyć, robimy je wszystkie i nie mówią nam, co tak naprawdę się stanie.

Emilia Clarke, Game of Thrones, Gra o tron, Daenerys Targaryen, sezon 8, ostatni sezon, kiedy
Emilia Clarke na planie siódmego sezonu „Game of Thrones”

Siódmy sezon skupiał się przede wszystkim na przybliżeniu przygód Daenerys Targaryen (Emilia Clarke), która przybyła do Westeros razem z swoją armią i trzema smokami, prowadząc ich na wojnę przeciwko Lannisterom; Jon Snow zawierł sojusz z Daenerys, aby połączyć siły przeciwko armii Nocnego Króla, natomiast Arya i Bran wrócili do Winterfell, żeby pogodzić się i zjednoczyć z Sansą.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Game of Thrones

Adaptacja sagi George'a R.R. Martina. Kilka rodzin szlacheckich walczy o panowanie nad ziemiami krainy Westeros. Spiski oraz zbrodnie są na porządku dziennym.