Aktualności

W piątym sezonie „Gotham” pojawi się nowa postać, dzieląca nazwisko z jednym z najbardziej rozpoznawalnych przeciwników Batmana. Czy właśnie poznaliśmy odtwórcę Bane'a?

„Gotham” to serial bazujący na postaciach stworzonych przez wydawnictwo DC Comics. Opowiada wydarzenia dziejące się w tytułowym miasteczku, jeszcze zanim Bruce Wayne został Batmanem.

Shane West („A Walk to Remember”, „Salem”, „Nikita”) dołączył do obsady finałowego sezonu „Gotham”. Wcieli się w Eduardo Dorrance'a. Jest to dawny kolega z wojska Jima Gordona. Po wspólnej służbie mężczyźni stracili kontakt, ale Dorrance wraca po latach do Gotham, mając pod sobą ekipę elitarnych żołnierzy, których celem jest pomóc Gordonowi przywrócić porządek. Ale jak przekona się sam Gordon, prawdziwe intencje jego dawnego znajomego są znacznie mroczniejsze, niż sądził.

Shane west, eduardo dorrance, gotham, fox, sezon 5, nikita
Shane West w serialu „Nikita”

Prawdopodobnie jest on w jakiś sposób powiązany z postacią komiksowego złoczyńcy – sir Edmunda Dorrance'a, czyli King Snake'a, będącego ojcem Bane'a. Możliwe, że Eduardo, grany przez Westa, będzie serialowym Bane'em – jak sugeruje tytuł odcinka 5x08 („I Am Bane”) ujrzymy tę postać w finałowym sezonie.

Premiera piątego sezonu odbędzie się w 2019 roku.

Źródło: deadline.com / express.co.uk

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Gotham

Akcja produkcji skupia się na detektywie Jamesie Gordonie, który właśnie rozpoczyna pracę w policji w Gotham City. Wraz ze swoim partnerem Harveyem Bullockiem, …


Artykuły


Aktualności


Recenzje