Aktualności

Wyczekiwana przez fanów adaptacja książki „Good Omens” otrzymała pierwszy plakat oraz film zza kulis. Zdradzono również kto wcieli się w postać Boga!

„Good Omens” będzie 6-odcinkową adaptacją powieści pod tym samym tytułem (w Polsce znanej jako „Dobry omen”) autorstwa Neila Gaimana oraz Terry’ego Pratchetta. Historia skupia się wokół nadchodzącej Apokalipsy. Demon Crowley i anioł Azirafal nie chcą jednak do tego dopuścić i postanawiają pozbyć się przyczyny tego wydarzenia – 11-letniego Antychrysta, który jest bardzo miłym chłopcem.

Na panelu seriali Amazona na Comic-Conie w San Diego zaprezentowano film zza kulis produkcji. Choć nie jest to jeszcze wyczekiwany zwiastun, to zdecydowanie może zachęcić fanów do zainteresowania się losami produkcji.

Udostępnio również pierwszy plakat serialu, który prezentuje się następująco:

Good Omens, Neil Gaiman, Terry Pratchett, Amazon
Oficjalny plakat serialu „Good Omens”

W obsadzie serialu występują między innymi: Michael Sheen („Masters of Sex”), David Tennant („Doctor Who, Broadchurch”), Jon Hamm („Mad Men”), Nick Offerman („Parks and Recreation”), Adrian Arjon („Emerald City”), Mireille Enos („The Catch”), David Morrissey („The Walking Dead”) i Jack Whitehall („Bad Education”). W Boga wcieli się aktorka Frances McDormand („Olive Kitteridge”, „Three Billboards Outside Ebbing, Missouri”).

Premiera zapowiedziana jest na 2019 rok.

Źródło: Amazon

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności