Aktualności

Wiadomo już, że późnym latem ruszą zdjęcia do piątego sezonu popularnego włoskiego serialu „Gomorrah”. Pierwsze pięć odcinków wyreżyseruje Marco D'Amore, a więc serialowy Ciro Di Marzio.

Na razie scenariusz jest w fazie prac. Niektóre elementy wymagały zmian na skutek pandemii koronawirusa. Tradycyjnie już, jeden odcinek zostanie nakręcony poza granicami Włoch. 

Producent serialu Ricardo Tozzi podsumował:

Myślę, że będzie świetnie. Za każdym razem próbowaliśmy zrobić coś innego. Znaleźliśmy inne rozwiązanie na sezon piąty. Będzie on wytworny, mroczny i emocjonalny. 

Gomorrah, Ciro Di Marzio, series, HBO
Bohaterowie serialu „Gomorrah”

Okazuje się, że piąty sezon może być ostatnim w przypadku „Gomorrah”. Potwierdził to sam producent. Jednocześnie wyraził nadzieję, że serial doczeka się w końcu pełnoprawnej dystrybucji w USA. Tozzi dodał również, że aby w pełni zrozumieć piątą serię, trzeba obejrzeć film „L’Immortale” opowiadający historię Ciro Di Marzio – jednej z najważniejszych postaci w serialu. Stanowi on pomost między sezonem czwartym i piątym. 

„Gomorrah” to włoski serial ukazujący spory pomiędzy brutalnymi klanami mafijnymi rywalizującymi ze sobą na południu Włoch. Produkcja zyskała sporą popularność i można ją oglądać w 190 krajach na całym świecie. 

Prace na planie piątego sezonu serialu mają rozpocząć się na przełomie czerwca i lipca, o ile planów nie pokrzyżuje koronawirus. Aktorzy będą musieli przynajmniej raz w tygodniu przechodzić testy medyczne. 

Źródło: deadline.com 

 

 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Gomorrah

Ciro Di Marzio jest prawą ręką szefa komorry, Pietra Savastana. Gdy ten zostaje aresztowany, rozpoczyna się zabójcza walka o przejęcie władzy i zostanie nowym liderem …